Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Používáme soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

Získejte půjčku

Kontakty

Pokud jste již dokončili a odeslali online žádost, vyčkejte na kontakt našich operátorů. Zavoláme Vám v pracovní dny, jakmile to bude možné. Svou půjčku můžete zkontrolovat
na MOJEZADOST.CZ

Máte dotazy ? Kontaktujte nás

Výše půjčky

1.000

10.000

100.000

200.000

300.000

400.000

500.000

600.000

700.000 Kč

5.000
Výše půjčky

Doba splácení

5 dnů

30 dnů

dnů

5
Doba splácení

Vyplňte si online žádost

reference

 • Tomáš S.

  "Vyřízení půjčky na jedničku, žádné čekání a perfektní podmínky. Neplatil jsem ani žádné poplatky, prostě mohu jen doporučit každému kdo potřebuje půjčku."

 • Hana T.

  "Na opravu auta jsem potřebovala půjčku co nejdříve, děkuji vám za vyřízení v jednom dni. Vše bez problémů, peníze k dispozici v den připsání bez poplatků."

 • Radek C.

  "Drobná rekonstrukce bytu bez zbytečného papírování a dokládání nejrůznějších nesmyslů, tomu říkám super půjčka. Děkuji za rychlé vyřízení mé žádosti."

 • Martin S.

  "300.000,- bez čekání druhý den na mém bankovním účtě, ani jsem nečekal že to půjčde tak rychle vyřídit, jste jednička na trhu s půjčkama. S díky Martin."

 • Lucie P.

  "Jako podnikatelka mám neustále po splatnosti řadu faktur od odběratelů, díky vám se mi podařilo překlenout těžké období aniž bych se dostala do problémů."

 • Lenka B.

  "Poskytnutou půjčku jsem použila na vyplacení malých nevýhodných půjček od nejrůznějších společností, na splátkách nyní ušetřím více než polovinu, děkuji Vám."

 • Tereza K.

  "Dobrý den, manžel měl nějaké dluhy a nedařilo se nám je splácet a zároveň žít normální život. S vaší půjčkou jsme poplatili všechny dluhy a dokonce splácíme mnohem míň než dřív."

 • Nikola T.

  "S touto půjčkou jsem velice spokojená. Vyřízení trvalo sice trochu déle než inzerujete, ale možná byla chyba, že nemám vlastní účet. Jsem opravdu vděčná."

 • Jakub K.

  "Vlastním nemovitost po rodičích a potřeboval jsem půjčit 500.000,- na opravu střechy a fasády. Půjčka byla vyřízená rychle a nemusíte dokládat na co ji chcete využít. Za mě velké plus."

 • Lenka M.

  "Zdravím, tuto půjčku mohu také všem doporučit. Potřebovala jsem jen vyplatit menší částkou sourozence a mít už tak chatu po rodičích jen pro sebe. Vše bylo rychlé a proběhlo tak jak je popsáno."

550.000 Kč

Půjčka
jen pro vás